Masažinių žvakių gamybai

Masažinių žvakių gamybai
Masažinių žvakių gamybai

Masažinė žvakė - tai nauja kosmetinė priemonė masažui, kūno priežiūrai, kuri tekia malonumą Jūsų kūnui ir sielai. Masažinės žvakės sudėtis - tai sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E mišinys. Norint suteikti masažinei žvakei spalvą, galima naudoti tik natūralius dažus. Kaip naudoti masažinę žvakę - uždekite žvakę, te...

Masažinė žvakė - tai nauja kosmetinė priemonė masažui, kūno priežiūrai, kuri tekia malonumą Jūsų kūnui ir sielai. Masažinės žvakės sudėtis - tai sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E mišinys. Norint suteikti masažinei žvakei spalvą, galima naudoti tik natūralius dažus. Kaip naudoti masažinę žvakę - uždekite žvakę, tegul ji dega ir pripildo kambarį maloniu aromatu, o aliejai lydosi ir šildosi iki reikiamos konsistencijos, tinkamos švelniam masažui. Kai žvakės viršus pasidarys skystas, užgesinkite žvakę įpilkite skystį į ranką ir masažuokite rankas, kojas, visą kūną. Šiltas masažo aliejus maitina ir drėkina odą, atpalaiduoja ir nuima stresą. Galima pagaminti žvakę, tinkančią būtent Jūsų odai ir kvepinačia Jūsų mėgstamiausiu kvapu. Masažinė žvakė - romantiško vakaro pradžia. Receptus, kaip gaminti masažinę žvakę, rasite receoptų kategorijoje "Žvakių gamybos receptai ir instrukcijos". 

Daugiau

Masažinių žvakių gamybai Yra 2 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Vaškas, indai, dagčiai, priedai gamybai

    CB-135 NAUDOJIMO INSTRUKCIJA Konteineriai / indai Konteineriai ir indai turi būti švarūs, kambario temperatūros. Dažai Dauguma dažu (milteliai, skysti, traškučiai, blokai ir kt.) dera su CB-135. Kad padaryti gilesnę spalvą naudokite iki 30% daugiau dažų. Naudojant dažus- miltelius, vašką įkaitinkite iki 87.8 C , įberkite miltelius ir išmaišykite. Jeigu naudojami milteliai, jie prieš dedant į vašką gali būti ištirpdyti kvapiuosiose aliejuose ir kai visiškai ištirps įdėti aliejų į vašką. Kai naudojami dažai ištirpdyti kv. aliejuje, skisti dažai, dažų traškučiai, blokai ir t.t. vaškas įkaitinamas iki 68.3 C. Kvapieji ir eteriniai aliejai Daugelis eterinių ir kvaiųjų aliejų dera su CB-135. Pilkite aliejus kai vaškas būna 57.2 C. Maksimalus kiekis 6-10% bendro gaminio kiekio. Dagčiai Dagčiai turi būti skirti sojų vaškui ir tikti CB-135. Dagtis parenkamas pagal žvakės diametrą. Žvakė turi degti ne per lėtai, ne per greitai. Prieš deginant žvakę nukirpkite dagti, dagtis turi būti ilgesnis už žvakę 1 cm. Pagrindinė taisyklė patikrinti ar dagtis tinka žvakei - 2,5 cm diametro žvakėje, per 1 val. vaškas turi ištirpti nuo sienos iki sienos 0.6 - 1.3 cm, nuo indo sienelės iki sienelės. Pvz. 5 cm diametro žvakė turi ištirpti per 2 val. nuo sienelės iki sienelės 0.6 - 1.3 cm. Lydimas Vašką patariame lyditi vandens vonioje, nuolat maišant kol išsilydis. Išsilides vaškas būna gelsvos spalvos. Kaitinti vašką patariame iki 70 C. Pilstymas Pilkite vašką į konteinerį, kai jis atvės iki 50-55 C. Stingimas Vaškas stinga esant 21.1 C. Žvakė sustingsta per 24 val. Didesnės žvakės stingsta lgiau. Žvakę galima deginti po 48 val. Saugojimas Vaškas turi būti saugomas sausoje, vėsioje vietoje, atokiaus nuo tiesioginių saulės spindulių.

  • Aliejai ir sviestai
  • Kvapieji aliejai
  • Eteriniai aliejai
  • Masažinių žvakių receptai