MASAŽINĖS ŽVAKĖS

MASAŽINĖS ŽVAKĖS
MASAŽINĖS ŽVAKĖS

Masažinė žvakė - tai nauja kosmetinė priemonė masažui, kūno priežiūrai, kuri tekia malonumą Jūsų kūnui ir sielai. Masažinės žvakės sudėtis - sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E mišinys. Norint nuspalvinti masažinę žvakę, galima naudoti tik tai natūralius dažus. Kaip naudoti masažinę žvakę? Uždekite žvakę, tegul ji ...

Masažinė žvakė - tai nauja kosmetinė priemonė masažui, kūno priežiūrai, kuri tekia malonumą Jūsų kūnui ir sielai. Masažinės žvakės sudėtis - sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E mišinys. Norint nuspalvinti masažinę žvakę, galima naudoti tik tai natūralius dažus. Kaip naudoti masažinę žvakę? Uždekite žvakę, tegul ji dega ir pripildo kambarį maloniu aromatu, o aliejai lydosi ir šildosi iki reikiamos konsistencijos, tinkančios švelniam masažui. Kai žvakės viršus pasidaro skystas, užgesinkite žvakę, įpilkite skystį į ranką ir masažuokite rankas, kojas bei visą kūną. Šiltas masažo aliejus maitina ir drėkina odą, atpalaiduoja ir nuima stresą. Galima pagaminti žvakę, tinkančią Jūsų odai ir kvepiančia Jūsų mėgstamiausiu kvapu. Romantišką atmosferą sukuria žvakės liepna ir malonus aromatas. Masažinė žvakė - romantiško vakaro pradžia. Kaip gaminti masažinę žvakę, receptus rasite kategorijoje "Žvakių gamybos receptai ir instrukcijos".

Daugiau

MASAŽINĖS ŽVAKĖS Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Receptas masažinė žvakė 'Levanda'

  Levandų eterinis aliejus - 9 lašai

  Pelargonijų eterinis aliejus - 3 lašai

  Vitaminas E - pusė arbatinio šaukštelio

  Kviečių gemalų aliejus - 15 ml

  Aloe sviestas - 5g

  Sojų vaškas - 55g

  Dagtis 1 vnt - CSN14

  Indų daryti vandens vonią

  Medinio pagaliuko maišyti vašką

  Termometras

  Metalinis indas (indas turi būti švarus ir sausas)

  Padarome vandens vonią, į puodą įmetam vašką, maišome vašką su pagaliuku kol jis išsilydis ir pasiek 70C. Pamerkiame dagčio galiuką vaške (tai leis lengvai pritvirtinti dagtį prie indo) ir įstatome ji į indą. SVARBU, kad dagtis būtų įstatytas indo centre. Įpilame į vašką Kviečių gemalų aliejų ir aloe sviestą, maišome kol sviestas ištirps. Laukiame kol vaškas atvės iki 57C, įpilame eterinius aliejus, įpilame vitaminą E viską gerai išmaišome. Laukiame kol vaškas atvės iki 50-55C ir įpilame vašką į indą. Kad dagtis nepasvirtu ji galima prilaikyti pieštuku arba kokiu nors kitu daiktu. Po 48 galima naudoti masažinę žvakę.

 • Receptas masažinė žvakė 'Pasimatymas'

  Rožių eterinis aliejus - 9 lašai

  Pelargonijų eterinis aliejus - 3 lašai

  Vitaminas E - pusė arbatinio šaukštelio

  Simondisjų aliejus - 15 ml

  Mangų sviestas - 5g

  Sojų vaškas - 55g

  Dagtis 1 vnt - CSN 14

  Indų daryti vandens vonią

  Medinio pagaliuko maišyti vašką

  Termometras

  Metalinis indas (indas turi būti švarus ir sausas)

  Padarome vandens vonią, į puodą įmetam vašką, maišome vašką su pagaliuku kol jis išsilydis ir pasiek 70C. Pamerkiame dagčio galiuką vaške (tai leis lengvai pritvirtinti dagtį prie indo) ir įstatome ji į indą. SVARBU, kad dagtis būtų įstatytas indo centre. Įpilame į vašką Simondsijų aliejų ir mangų sviestą, maišome kol sviestas ištirps. Laukiame kol vaškas atvės iki 57C, įpilame eterinius aliejus, įpilame vitaminą E, viską gerai išmaišome. Laukiame kol vaškas atvės iki 50-55C ir įpilame vašką į indą. Kad dagtis nepasvirtu ji galima prilaikyti pieštuku arba kokiu nors kitu daiktu. Po 48 galima naudoti masažinę žvakę. Gamindami masažinė žvakė galite įdėti rožinio molio ir žvakė bus rožinės spalvos.

 • Receptas masažinė žvakė 'Šokoladas'

  Vitaminas E - pusė arbatinio šaukštelio

  Simondisjų aliejus - 5 ml

  Kakavos sviestas - 15g

  Sojų vaškas - 55g

  Dagtis 1 vnt - CSN14

  Indų daryti vandens vonią

  Medinio pagaliuko maišyti vašką

  Termometras

  Metalinis indas (indas turi būti švarus ir sausas)

  Padarome vandens vonią, į puodą įmetam vašką, maišome vašką su pagaliuku kol jis išsilydis ir pasiek 70C. Pamerkiame dagčio galiuką vaške (tai leis lengvai pritvirtinti dagtį prie indo) ir įstatome ji į indą. SVARBU, kad dagtis būtų įstatytas indo centre. Įpilame į vašką Simondsijų aliejų ir kakavos sviestą, maišome kol sviestas ištirps. Laukiame kol vaškas atvės iki 57C, įpilame vitaminą E, viską gerai išmaišome. Laukiame kol vaškas atvės iki 50-55C ir įpilame vašką į indą. Kad dagtis nepasvirtu ji galima prilaikyti pieštuku arba kokiu nors kitu daiktu. Po 48 galima naudoti masažinę žvakę. Gamindami masažinė žvakė galite įdėti kakavos miltelių ir žvakė bus rūdos šokoladinės spalvos.

 • Receptas masažinė žvakė 'Vanilė'

  Vanilės kvapusis aliejus - 15 lašų Vitaminas E - pusė arbatinio šaukštelio Taukmedžių sviestas - 15g Kokosų sviestas - 5g Sojų vaškas - 55g Dagtis 1 vnt - CSN14 Indų daryti vandens vonią Medinio pagaliuko maišyti vašką Termometras Metalinis indas (indas turi būti švarus ir sausas) Padarome vandens vonią, į puodą įmetam vašką, maišome vašką su pagaliuku kol jis išsilydis ir pasiek 70C. Pamerkiame dagčio galiuką vaške (tai leis lengvai pritvirtinti dagtį prie indo) ir įstatome ji į indą. SVARBU, kad dagtis būtų įstatytas indo centre. Įdedame į vašką taukmedžių ir kokosų sviestą, maišome kol sviestas ištirps. Laukiame kol vaškas atvės iki 57C, įpilame kvapųjį aliejų, įpilame vitaminą E, viską gerai išmaišome. Laukiame kol vaškas atvės iki 50-55C ir įpilame vašką į indą. Kad dagtis nepasvirtu ji galima prilaikyti pieštuku arba kokiu nors kitu daiktu. Po 48 galima naudoti masažinę žvakę.