Žvakių gamyba

Žvakių gamyba

Žvakių gamyba Yra 8 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vaškas žvakėms gaminti

  Sojų vaškas gaminamas iš sojų pupelių. Sojų vaškas yra natūralus, o pupelių auginime nenaudojami herbicidai ir pesticidai. Tai produktas be toksinių ir genetiškai modifikuotų medžiagų. Kodėl sojų vaškas? - Sojų vaško žvakės dega ilgiau nei parafino žvakės. - Sojų vaškas nepalieka dėmių, išsiliejęs sojų vaškas lengvai nuvalomas su muiluoto vandens. - Sojų vaško žvakės neįkaista daugiau 37 laipsnių, vaškas dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas, dėl to neįmanoma nusideginti. - Sojų vaškas netoksiškas ir dėl žemos degimo temperatūros ji saugu naudoti turint mažus vaikus. - Sojų vaškas yra ekologiška, draugiška aplinkai prekė.

 • Kvapai žvakėms
 • Žvakių dažai

  Spalvotos žvakės daug patrauklesnės. Siūlome Jums spalvų traškučius viena iš paprasčiausių ir efektyviausių dažų rinkoje. Dažų traškučiai gerai dažo parafiną, sojų ir palmių vaškus. Sukurkite savo mėgstamos spalvos žvakes, priderinkite spalvas prie savo interjero. Tai - laisvė Jūsų fantazijai. 1 traškutis nudažo 0,5 kg masės. Jeigu gaminate mažesnį kiekį, proporcingai padalinkite traškutį. Spalvos gali skirtis dažant parafiną ir sojų vašką. Sojų vaškas itin šviesios baltos spalvos, tad atspalvį gausite šviesesnį. Jeigu norisi ryškios spalvos - drąsiai dėkite daugiau nei dažų, nei numatyta standartiškai. Dažai nekenksmingi. Taip pat žvakių dažymui gali būti naudojami ir vaisių pudros, molis, žėrutis (ieškokite jų kituose skyreliuose). Prieš gamindami didesnį kiekį, pagaminkte mažą žvakę. Kai būsite patenkinti rezultatu, drasiai gaminkite daugiau arba didesnio tūrio žvakių.

 • Žvakių dagčiai (knatai)

  Nuo dagčio priklauso, kaip Jūsų žvakė degs. Dagčiai žvakėms pasirenkami pagal žvakės skersmenį ir masę, iš kurios bus pagaminta žvakė. Dagčio aprašyme rasite informaciją, kokiam žvakės skersmeniui ir kokiam vaškui jis tinka. Siūlome Jums dviejų tipų, paruoštus, vaškuotus žvakių dagčius su laikikliais. Jais patogu ir paprasta naudotis, labai tinka pradedantiesiems. Dagtį tiesiog įstatykite į indą ir užpilkite paruoštu vašku. Jeigu pageidaujate ilgesnių dagčių, rašykite mums info@ellzvakes.lt. Dagčiai WEDO CSN tinka žvakėms iš sojų vaško. WEDO ECO dagčiai tinka tiek parafinui, tiek natūraliam vaškui. Ypatingai tinka sojų vaško žvakėms.

 • Įpakavimo priemonės
 • Indai, formos žvakėms, gamybos priedai

  Siūlome Jums įvairių formų ir dydžių indus žvakėms. Kai žvakė sudegs, išvalykite indą ir naudokite ji iš naujo.

 • Receptai žvakių gamybos
 • Masažinių žvakių gamybai

  Masažinė žvakė - tai nauja kosmetinė priemonė masažui, kūno priežiūrai, kuri tekia malonumą Jūsų kūnui ir sielai. Masažinės žvakės sudėtis - tai sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E mišinys. Norint suteikti masažinei žvakei spalvą, galima naudoti tik natūralius dažus. Kaip naudoti masažinę žvakę - uždekite žvakę, tegul ji dega ir pripildo kambarį maloniu aromatu, o aliejai lydosi ir šildosi iki reikiamos konsistencijos, tinkamos švelniam masažui. Kai žvakės viršus pasidarys skystas, užgesinkite žvakę įpilkite skystį į ranką ir masažuokite rankas, kojas, visą kūną. Šiltas masažo aliejus maitina ir drėkina odą, atpalaiduoja ir nuima stresą. Galima pagaminti žvakę, tinkančią būtent Jūsų odai ir kvepinačia Jūsų mėgstamiausiu kvapu. Masažinė žvakė - romantiško vakaro pradžia. Receptus, kaip gaminti masažinę žvakę, rasite receoptų kategorijoje "Žvakių gamybos receptai ir instrukcijos".