Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos

Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos

Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • MUILO GAMYBOS KURSAI

  MUILO GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS Rankų darbo muilas – dovana tiek sau, tiek kitam. Šią puikią dovaną Jūs galite pagaminti savo rankomis. Kursų trukmė: 2,5-3 valandos. Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei nuo 2 iki 5 dalyvių. Kaina - 119 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar penki) ko mažiau dalyvių dalyvauja to daugiau muiliukų pagamina, kursu metų skiriama 2 kg muilo bazės. Jeigu dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina apie 25 muilus. Jeigu nori dalyvauti daugiau nei penki dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį 15 Eur, kiekvienam papildomai dalyviui skiriama 400g muilo bazės. Maksimalus dalyviu skaičius 10 vnt. Programa: kursų metu bus rodomos įvairios technikos pagaminti muiliukus. Kursų metu galėsite rinktis priemones, iš kurių norite pagaminti muiliukus: muilo bazę (skaidrią ar baltą su ožkos pienu), kvapus, dažus, priedus ir formas. Visos priemonės į kainą įskaičiuotos. Su meile pasigamintus muiliukus gražiai supakuosite, jie lieka Jums. Organizuojame muilo gamybos kursus mergvakariams, gimtadieniams, įmonėms ar kitoms šventėms. Dalyvių skaičius neribojamas. Galime atvykti pas Jus (Vilniaus m. ribose atvykimo mokestis apie 20 EUR, į kitus miestus - priklausomai nuo atstumo). Galite įsigyti muilo gamybos kursus dovanonajntį dovanų kuponą. Dėstytoja - patyrusi savo srities profesionalė, baigusi muilo ir žvakių gamybos apmokymus Europoje. Aukštos kokybės priemonės gaminti muilą, didelis kvapų, formų, dažų pasirinkimas. Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra. Po kursų galima įsigyti priemones gaminti muilą ir kosmetiką su vienkartine 15% nuolaida (atsiskaitymas grynais pinigais). Būtina išankstinė registracija. Avansas 30%, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Vilniuje, Verkių g. 39-309. Dėl registracijos į kursus prašome kreiptis: info@ellmuilas.lt; +37064698958

 • ŽVAKIŲ GAMYBOS KURSAI

  ŽVAKIŲ GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS

  Žvakės šviesa skleidžia jaukumą, kuria namų šilumą, džiugina širdį bei sielą. Tai nuostabi dovana tiek sau, tiek kitam. O Kalėdas be žvakių tiesiog sunku įsivaizduoti.

  Kursų trukmė: 2-2,5 valandos Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei nuo 2 iki 5 dalyvių. Kaina - 130 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar penki) ko mažiau dalyvių dalyvauja to daugiau žvakių pagamina. Jeigu nori dalyvauti daugiau nei penki dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį 18 Eur. Maksimalus dalyviu skaičius 10 vnt.

  Kursų metų pagaminsime:

  Vieną masažinę-aromaterapinę žvakę;

  Keturias spalvotas arbatines žvakutės, viena arbatinė žvakė iš sojų vaško dega apie 12 val.;

  Žvakę indelyje su mediniu dagčiu. Visos priemonės į kainą įskaičiuotos.

  Su meile, Jūsų pagamintas žvakes, gražiai supakuosite, žvakės lieka Jums.

  Organizuojame žvakių gamybos kursus mergvakariams, gimtadieniams, įmonėms ar kitoms šventėms. Galime atvykti pas Jus (Vilniaus m. ribose atvykimo mokestis apie 20 EUR, į kitus miestus - priklausomai nuo atstumo). Galite įsigyti žvakių gamybos kursus dovanojantį dovanų kuponą. Dėstytoja - patyrusi profesionalė, baigusi muilo ir žvakių gamybos apmokymus Europoje. Gaminant naudojamos tik aukštos kokybės priemonės: sojų vaškas, kvapai žvakėms, dažai, knatai, indai. Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra.

  Po kursų galima įsigyti priemones gaminti žvakes, muilą ir kosmetiką su vienkartine 15% nuolaida (kol kas atsiskaitymas tik grynaisiais). Būtina išankstinė registracija. Avansas - 30% kursų kainos, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Verkių g.39-309, Vilnius

  Dėl registracijos į kursus kreipkitės: info@ellmuilas.lt; +37064698958