Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos

Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos

Kursai - muilo, žvakių, kosmetikos gamybos  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • MUILO GAMYBOS KURSAI

  MUILO GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS Rankų darbo muilas – dovana tiek sau, tiek kitam. Šią puikią dovaną Jūs galite pagaminti savo rankomis. Kursų trukmė: 2,5-3 valandos. Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei nuo 2 iki 5 dalyvių. Kaina - 119 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar penki) ko mažiau dalyvių dalyvauja to daugiau muiliukų pagamina, kursu metų skiriama 2 kg muilo bazės. Jeigu dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina apie 25 muilus. Jeigu nori dalyvauti daugiau nei penki dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį 15 Eur, kiekvienam papildomai dalyviui skiriama 400g muilo bazės. Maksimalus dalyviu skaičius 10 vnt. Programa: kursų metu bus rodomos įvairios technikos pagaminti muiliukus. Kursų metu galėsite rinktis priemones, iš kurių norite pagaminti muiliukus: muilo bazę (skaidrią ar baltą su ožkos pienu), kvapus, dažus, priedus ir formas. Visos priemonės į kainą įskaičiuotos. Su meile pasigamintus muiliukus gražiai supakuosite, jie lieka Jums. Organizuojame muilo gamybos kursus mergvakariams, gimtadieniams, įmonėms ar kitoms šventėms. Dalyvių skaičius neribojamas. Galime atvykti pas Jus (Vilniaus m. ribose atvykimo mokestis apie 20 EUR, į kitus miestus - priklausomai nuo atstumo). Galite įsigyti muilo gamybos kursus dovanonajntį dovanų kuponą. Dėstytoja - patyrusi savo srities profesionalė, baigusi muilo ir žvakių gamybos apmokymus Europoje. Aukštos kokybės priemonės gaminti muilą, didelis kvapų, formų, dažų pasirinkimas. Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra. Po kursų galima įsigyti priemones gaminti muilą ir kosmetiką su vienkartine 15% nuolaida (atsiskaitymas grynais pinigais). Būtina išankstinė registracija. Avansas 30%, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Vilniuje, Verkių g. 39-309. Dėl registracijos į kursus prašome kreiptis: info@ellmuilas.lt; +37064698958

 • ŽVAKIŲ GAMYBOS KURSAI

  ŽVAKIŲ GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS

  Žvakės šviesa skleidžia jaukumą, kuria namų šilumą, džiugina širdį bei sielą. Tai nuostabi dovana tiek sau, tiek kitam. O Kalėdas be žvakių tiesiog sunku įsivaizduoti.

  Kursų trukmė: 2-2,5 valandos Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei nuo 2 iki 5 dalyvių. Kaina - 130 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar penki) ko mažiau dalyvių dalyvauja to daugiau žvakių pagamina. Jeigu nori dalyvauti daugiau nei penki dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį 18 Eur. Maksimalus dalyviu skaičius 10 vnt.

  Kursų metų pagaminsime:

  Vieną masažinę-aromaterapinę žvakę;

  Keturias spalvotas arbatines žvakutės, viena arbatinė žvakė iš sojų vaško dega apie 12 val.;

  Žvakę indelyje su mediniu dagčiu. Visos priemonės į kainą įskaičiuotos.

  Su meile, Jūsų pagamintas žvakes, gražiai supakuosite, žvakės lieka Jums.

  Organizuojame žvakių gamybos kursus mergvakariams, gimtadieniams, įmonėms ar kitoms šventėms. Galime atvykti pas Jus (Vilniaus m. ribose atvykimo mokestis apie 20 EUR, į kitus miestus - priklausomai nuo atstumo). Galite įsigyti žvakių gamybos kursus dovanojantį dovanų kuponą. Dėstytoja - patyrusi profesionalė, baigusi muilo ir žvakių gamybos apmokymus Europoje. Gaminant naudojamos tik aukštos kokybės priemonės: sojų vaškas, kvapai žvakėms, dažai, knatai, indai. Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra.

  Po kursų galima įsigyti priemones gaminti žvakes, muilą ir kosmetiką su vienkartine 15% nuolaida (kol kas atsiskaitymas tik grynaisiais). Būtina išankstinė registracija. Avansas - 30% kursų kainos, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Verkių g.39-309, Vilnius

  Dėl registracijos į kursus kreipkitės: info@ellmuilas.lt; +37064698958

 • LŪPŲ BALZAMŲ, BLIZGESIO GAMYBOS KURSAI

  LŪPŲ BALZAMŲ GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS

  Lūpų balzamas naudojamas visais metų laikais. Naudojant natūralius lūpų balzamus, lūpos tampa švelnios ir apsaugotos nuo neigiamo aplinkos poveikio (šalčio, vėjo, karščio). Tai puiki dovana sau arba artimiesiems bet kokia proga!

  Kursų trukmė: 2 – 2,5 valandos.
  Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei iki 4 dalyvių. Kaina – 130 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar keturi). Kuo mažiau dalyvių dalyvauja – tuo daugiau priemonių pagaminama.
  Jei dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina 16 priemonių: 4 apsauginius lūpų balzamus, 4 lūpų balzamus apvaliame indelyje su dangteliu, 4 lūpų balzamus indelyje su veidrodžiu, 4 lūpų blizgesius.
  Jeigu nori dalyvauti daugiau nei keturi dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį mokama 30 Eur. Maksimalus dalyvių skaičius – 8 dalyviai.

  Programa:
  • Lektorius papasakos apie natūralių lūpų balzamų gamybą, naudojamas priemones ir medžiagas.
  • Kursų metu galėsite rinktis norimas spalvas bei kvapus.
  • Užsiėmimo metu pagaminsite:
  • apsauginį lūpų balzamą tūbelėje;
  • kvapnų lūpų balzamą apvaliame indelyje su dangteliu (norimo kvapo);
  • spalvotą lūpų balzamą indelyje su veidrodžiu (norimos spalvos ir kvapo)lūpų blizgesį (norimos spalvos ir kvapo).
  • kvapnų ir spalvotą lūpų blizgesį (norimos spalvos ir kvapo).
  • Pagamintos priemonės bei receptai lieka Jums, priemones įpakuosite ir galėsite jomis džiaugtis patys arba naudoti kaip dovaną.
  Visos priemonės bei žaliavos į kainą įskaičiuotos.

  Lektorė – chemikė, aromaterapeutė, išmananti apie natūralios kosmetikos gamybos principus, turinti sertifikatus bei tęsianti aromaterapijos studijas JAV.
  Užsiėmimų metu naudojamos aukštos kokybės žaliavos.
  Aprangai ypatingų reikalavimų nėra.

  Galite įsigyti lūpų balzamų gamybos kursus dovanojantį dovanų kuponą, kurį galite padovanoti draugams, pažįstamiems, artimiesiems.
  Po kursų galima įsigyti priemones gaminti lūpų balzamus ir kosmetiką su vienkartine 5 % nuolaida (atsiskaitymas tik grynais pinigais).

  Būtina išankstinė registracija. Avansas 30%, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Vilniuje, Verkių g. 39 – 309.
  Dėl registracijos į kursus prašome kreiptis: info@ellmuilas.lt; +37064698958.

 • VEIDO PUDRŲ, SKAISTALŲ, ŠEŠĖLIŲ, LŪPŲ BLIZGESIO GAMYBOS KURSAI

  VEIDO PUDRŲ, SKAISTALŲ, AKIŲ ŠEŠĖLIŲ IR LŪPŲ BLIZGESIO GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS
  Siūlome Jums išmokti gaminti pudras, skaistalus, akių šešėlius ir lūpų blizgesius ir žavėti aplinkinius! Spalvotoji kosmetika, pagaminta Jūsų rankomis, džiugins ne tik Jus, bet ir aplinkinius! Tai gali tapti puikia dovana Jums arba Jūsų pažįstamiems ir artimiesiems.

  Kursų trukmė: 2,5 – 3 valandos.
  Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei iki 3 dalyvių. Kaina – 140 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar trys). Kuo mažiau dalyvių dalyvauja – tuo daugiau priemonių pagaminama.
  Jei dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina 12 priemonių: 3 mineralinius akių šešėlius, 3 mineralinius skaistalus, 3 mineralines pudras, 3 lūpų blizgesius.
  Jeigu nori dalyvauti daugiau nei 3 dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį mokama 45 Eur. Maksimalus dalyvių skaičius – 6 dalyviai.

  Programa:
  • Lektorius papasakos apie mineralinės dekoratyvinės kosmetikos gamybą, naudojamas priemones ir medžiagas.
  • Užsiėmimo metu pagaminsite:
  • mineralinius akių šešėlius;
  • mineralinius skaistalus;
  • mineralinę pudrą;
  • lūpų blizgesį (norimos spalvos ir kvapo).
  • Pagamintos priemonės bei receptai liks Jums, priemones gražiai įpakuosite ir galėsite jomis džiaugtis patys arba naudoti kaip dovaną.
  Visos priemonės bei žaliavos į kainą įskaičiuotos.
  Lektorė – chemikė, aromaterapeutė, išmananti apie natūralios kosmetikos gamybos principus, turinti sertifikatus bei tęsianti aromaterapijos studijas JAV.
  Užsiėmimų metu naudojamos aukštos kokybės žaliavos.
  Aprangai ypatingų reikalavimų nėra.

  Galite įsigyti dekoratyvinės kosmetikos gamybos kursus dovanojantį dovanų kuponą, kurį galite padovanoti draugams, pažįstamiems, artimiesiems.
  Po kursų galima įsigyti priemones gaminti kosmetiką su vienkartine 5 % nuolaida (atsiskaitymas tik grynais pinigais).

  Būtina išankstinė registracija. Avansas 30%, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Vilniuje, Verkių g. 39 – 309.
  Dėl registracijos į kursus prašome kreiptis: info@ellmuilas.lt; +37064698958.

 • VONIOS MALONUMŲ GAMYBOS KURSAI

  VONIOS MALONUMAI – VONIOS PRIEMONIŲ GAMYBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS
  Maudynės vonioje – vienas didžiausių malonumų, nes maudynių metu naudojamos priemonės atpalaiduoja ir padeda pašalinti įtampą bei nuovargį. Kviečiame Jus išmokti pasigaminti natūralias vonios priemones (kvapiąją druską, vonios bombas, vonios sviestą – kremą, vonios pieną). Tai puiki dovana sau arba artimiesiems bet kokia proga!

  Kursų trukmė: 2,5 – 3 valandos.
  Kursų kaina: Kursai organizuojami vienam žmogui arba grupei iki 4 dalyvių.
  Kaina – 130 Eur (kaina nesiskiria ar dalyvaus 1 žmogus ar keturi). Kuo mažiau dalyvių dalyvauja – tuo daugiau priemonių pagaminama.
  Jei dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina 800 g kvapiosios druskos; 16 vonios bombų; 400 g vonios pieno; 4 vnt. vonios sviesto – kremo.
  Jeigu nori dalyvauti daugiau nei keturi dalyviai, už kiekvieną papildomą dalyvį mokama 30 Eur. Maksimalus dalyvių skaičius – 8 dalyviai.

  Programa:
  • Lektorius papasakos apie vonios priemonių gamybą, naudojamas priemones ir medžiagas.
  • Kursų metu galėsite rinktis norimas spalvas bei kvapus.
  • Užsiėmimo metu pagaminsite:
  • Kvapiąją druską (200 g);
  • Vonios bombas (4 vnt.);
  • Vonios pieną (100 g);
  • Vonios sviestą – kremą (15 g).
  • Pagamintos priemonės bei receptai lieka Jums, priemones gražiai įpakuosite ir galėsite jomis džiaugtis patys arba naudoti kaip dovaną.
  Visos priemonės bei žaliavos į kainą įskaičiuotos.
  Lektorė – chemikė, aromaterapeutė, išmananti apie natūralios kosmetikos gamybos principus, turinti sertifikatus bei tęsianti aromaterapijos studijas JAV.
  Užsiėmimų metu naudojamos aukštos kokybės žaliavos.
  Aprangai ypatingų reikalavimų nėra.

  Galite vonios malonumų gamybos kursus dovanojantį dovanų kuponą, kurį galite padovanoti draugams, pažįstamiems, artimiesiems.
  Po kursų galima įsigyti priemones gaminti kosmetiką su vienkartine 5 % nuolaida (atsiskaitymas tik grynais pinigais).

  Būtina išankstinė registracija. Avansas 30%, neatvykus į kursus avansas negrąžinamas. Užsiregistravus kursams ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Kursai vyksta Vilniuje, Verkių g. 39 – 309.
  Dėl registracijos į kursus prašome kreiptis: info@ellmuilas.lt; +37064698958.