Muilo gamyba

Muilo gamyba

Muilo gamyba Yra 7 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Muilo bazė

  Muilo bazė - idealus produktas gaminti rankų darbo muilą namų sąlygomis. Su lydoma muilo baze Jūs galite sukurti nepakartojamą, vienetinį muilą. Dirbti su baze labai paprasta. Jeigu Jūs pirmą kartą gaminate muilą, būkite tikri, kad su mūsų lydoma muilo baze Jums bus paprasta ir lengva dirbti. Trumpa instrukcija lydomajai muilo bazei (detalią instrukciją rasite skiltyje ''Receptai ir straipsniai''): - supjaustyti bazę nedideliais gabaliukais; - ištirpdyti mikrobangų krosnelėje arba vandens vonioje; - uždengti dangteliu, stebėti kad neužvirtų; - pridėti aliejaus, kvapų, dažų, priedų; - įpilti į formą; - leisti atvėsti 20-40 min., priklausomai nuo formos dydžio. Į 100 gramų bazės tinkami dėti tokie priedų kiekiai: 3-7 lašai eterinio aliejaus arba aliejų mišinio; 1/3 arbatinio šaukštelio augalinių aliejų arba aliejų mišinio; 3-4 lašai kvapiųjų aliejų (patartina nemaišyti su eteriniais aliejais); 1-7 lašai skystų dažų; 1/6 - 1/3 a.š. žėručio arba pigmentų; 1-3 a.š. kosmetinio molio; 2-4 a.š. maltų avižų; 1-3 a.š. medaus, kavos tirščių ir kitų priedų. Daugiau informacijos rasite skiltyje ''Receptai ir straipsniai''.

 • Muilo gamyba šaltuoju būdu (su šarmu)
 • Muilo formos

  Įvairių dydžių ir dizaino muilo  formos. Naudodami specialias formas muilo gamybai, gana nesunkiai pagaminsite ypatingą muilą. 

 • Vandenyje tirpus popierius

  Vandenyje tirpus popierius visiškai ištirpsta gavęs kontaktą su vandeniu. Paveiksliuką reikia spausdinti lazeriniu spausdintuvu. Su vandenyje tirpiu popieriumi atsiveria begalė galimybių gaminti pačius įvairiausius muiliukus. Darbo eiga: 1. Atspausdiname paveiksliuką lazeriniu spausdintuvu. Geriausiai padaryti maketą visam lapui ir spausdinti tik vieną kartą. 2. Parenkame formelę, iškerpame paveiksliuką pagal formelės dydį. 3. Ištirpdome mažą skaidrios bazės kiekį. Kad pirmas sluoksnis būtų skaidrus, į bazę nereikia pridėti jokių priedų, bazė neturi būti labai karšta. Įpilame bazę į formelę, dedame paveikslėlį į formelę atspausdinta puse žemyn. Paveiksliukas turi paskęsti bazėje. Papurškiame spiritu. 4. Ištirpdome baltą bazę. Į ją galima pridėti bazinio aliejaus, sviesto, kvapų. Papurškiame spiritu pirmą sluoksnį, užpilame bazę. SVARBU: Pirmas sluoksnis turi būti skaidrus, kad matytųsi paveiksliukas. Antras sluoksnis turi būti baltas, tam kad paveiksliukas būtų ryškesnis. Jeigu norite, galite daryti trečią sluoksnį, kuris gali būti įvairių spalvų.

 • Aliejai, sviestai muilui
 • Dažai muilui

  Mes siūlome Jums dviejų tipų skystus dažus. Vandens pagrindo - tinka muilui, skystoms bazėms, druskoms, vonios bomboms. Vandens pagrindo dažai su laiku migruoja. (Ką tai reiškia - skaitykite skiltyje "receptai ir straipsniai''). Pigmentiniai dažai labiau tinka nepermatomoms muilo bazėms, jie labai koncentruoti, dėl to mes patariame jų nenaudoti vonios produktams, taip pat jie netinka produktams su vašku, pvz. lūpų balzamams. Nemigruoja. Dažai koncentruoti, kelių lašų pakanka nudažyti standartinio dydžio muilui. Siūlome Jums ir visiškai natūralius dažus - mineralinius oksidus ir ochrą.

 • Kvapai muilui
 • Priedai ir papuošimai muilui
 • Muilo įpakavimas
 • Receptai pagaminti muilą