Dažai muilui

Dažai muilui
Dažai muilui

Mes siūlome Jums dviejų tipų skystus dažus. Vandens pagrindo - tinka muilui, skystoms bazėms, druskoms, vonios bomboms. Vandens pagrindo dažai su laiku migruoja. (Ką tai reiškia - skaitykite skiltyje "receptai ir straipsniai''). Pigmentiniai dažai labiau tinka nepermatomoms muilo bazėms, jie labai koncentruoti, dėl to mes patariame jų nenaudoti ...

Mes siūlome Jums dviejų tipų skystus dažus. Vandens pagrindo - tinka muilui, skystoms bazėms, druskoms, vonios bomboms. Vandens pagrindo dažai su laiku migruoja. (Ką tai reiškia - skaitykite skiltyje "receptai ir straipsniai''). Pigmentiniai dažai labiau tinka nepermatomoms muilo bazėms, jie labai koncentruoti, dėl to mes patariame jų nenaudoti vonios produktams, taip pat jie netinka produktams su vašku, pvz. lūpų balzamams. Nemigruoja. Dažai koncentruoti, kelių lašų pakanka nudažyti standartinio dydžio muilui. Siūlome Jums ir visiškai natūralius dažus - mineralinius oksidus ir ochrą.

Daugiau

Dažai muilui Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

  • Vandens pagrindo dažai (migruoja)

    Tai yra vandens pagrindo dažai. Tinka muilui, vonios produktams. Su jais labai paprasta dirbti: 1-2 lašai į 100 g. bazės, pamaišyti ir jau norima spalva pasiekta. Puikiai tinka dažyti permatomą muilo bazę. Jeigu, darote muilą kelių spalvų su laiku dažai migruoja. Kartais tai atrodo labai gražiai, kartais gali sugadinti sumanytą rezultatą. Dėmesio: balta ir permatoma muilo bazės su tais pačiais dažais atrodo skirtingai. Visos vandens pagrindo dažų spalvos gali būti maišomos tarpusavyje.

  • Pigmentai (skysti, nemigruoja)

    Skysti kosmetiniai pigmentai. Suteikia stabilią, ryškią spalvą. Spalvos muile nemigruoja. Skaidrią muilo bazę padaro labiau nepermatoma. Su laiku nekeičia spalvos. Visi kosmetiniai pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje.

  • Mineraliniai pigmentai (birūs, nemigruoja)
  • Žėrutis (mica)

    Žėrutis yra natūralus mineralinės kilmės spalviklis. Jis suteiks Jūsų muilui blizgesio ir švytėjimo. Žėrutis gražiau atrodo skaidrioje muilo bazėje - matinėje bazėje mažiau matosi jo blizgėjimas. Tai nepakeičiamas dažiklis darant muilus - akmenukus. Žėrutį galite naudoti dažyti muilui, vonios geliams, vonios putoms, šampūnams, vonios druskoms, vonios bomboms, lūpų balzamams ir akių kosmetikai. Prie kiekvieno žėručio parašyta, ar ši konkreti spalva tinkama naudoti akių ir lūpų kosmetikoje.