Vonios sviestų-kremų receptai

Vonios sviestų-kremų receptai

Vonios sviestų-kremų receptai
Vonios sviestų-kremų receptai

Kas yra vonios sviestas-kremas. Tai nuostabus dalykas. Jį reikia tiesiog įmesti į karštą vonią, mėgautis vonia, tuo metu vonios sviestas-kremas ištirps ir maitins Jūsų odą vitaminais, mineralais. Po tokios vonios nereikia tepti kūno losjonu arba kremu. Patariame, kad padidinti vonios sviesto-kremo poveikį, prieš naudojant vonios sviestą-kremą nu...

Kas yra vonios sviestas-kremas. Tai nuostabus dalykas. Jį reikia tiesiog įmesti į karštą vonią, mėgautis vonia, tuo metu vonios sviestas-kremas ištirps ir maitins Jūsų odą vitaminais, mineralais. Po tokios vonios nereikia tepti kūno losjonu arba kremu. Patariame, kad padidinti vonios sviesto-kremo poveikį, prieš naudojant vonios sviestą-kremą nušveisti odą su šveitikliu. Kad neliektu riebio plevelės vonioje, prie ingredientų pridėkite Polisorbat 80.

Daugiau

Vonios sviestų-kremų receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Vonios sviestas-kremas 'Jazminas'

  Vonios sviestas-kremas ''Jazminas''.

  Kad pagaminti 100 g. šio vonios sviesto-kremo, Jums prireiks:

  1. Jūros druska 45 g.

  2. Kakavos sviestas 25 g.

  3. Taukmedžio sviestas 20 g.

  4. Ožkos pieno milteliai 10 g.

  5. Jazmino kvapusis aliejus 1 ml.

  Patariame užsimauti pirštines, nes druska gali griaužti odą. Dideliame dubenyje sumaišome druską su ožkos pieno milteliais, viską gerai išmaišome. Vandens vonioje ištirpdome kakavos sviestą, nuimame nuo ugnies, mažais gabaliukais pridedame taukmedžio sviestą, palaukiame kol jis ištirps, įpilame sviestus į druską, viską gerai išmaišome, palaukiame kol šiek tiek atvės ir įpilame kvapųjį aliejų. Viska gerai išmaišome ir įpilame į formas, viršų galima papuošti džiovintom gėlėm. Paliekame kėliom valandom kol sustings, į šaldytuvą dėti nebūtina. Jeigu norite, kad vonioje neliktu riebios plėvelės, įtraukite į receptą Polisorbat 80. Naudojimas: Įpilam į vonią vandenį, įmetam vonios sviestą-kremą, palaukiame kol jis ištirps ir mėgaujames vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šį vonios sviestą-kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.