VEIDO kaukių receptai

VEIDO kaukių receptai

VEIDO kaukių receptai

VEIDO kaukių receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Kaukė 'Mango'

  Kaukė ''Mango''- tinka visiems odos tipams .

  Kad pagimti 50 g. šios kaukės, Jums prireiks:

  1. Baltas molis - 20 g

  2. Mango milteliai - 15 g

  3. Ožkos pieno milteliai - 10 g

  4. Medaus milteliai - 5 g

  5. 100 ml plastikinis indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Pasveriame miltelius, suberiame į indą, viską sumaišome su šaukšteliu ir sudedame į indelį. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome (kad nepamiršti :)) Prireikus paimame miltelių kiek reikia vienam kartui ir gaminame kaukę: 1 arb. šaukštelis miltelių 1 arb. šaukštelis vandens, arba riebiai odai - 1 arb. šaukštelis kefyro, sausai - 1 arb. šaukštelis riebios grietinėlės Viską sumaišome iki vientisos tirštos masės, užtepame ant veido, laikome 10 min. paskui nuplauname šiltu vandeniu. Labai patogu turėti tokią kaukę, ilgam užtenka, o ir pasigaminti užima kelias minutes. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai kaukei rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Kaukė 'Vynuogė'

  Kaukė ''Vynuogė''- tinka visiems odos tipams .

  Kad pagimti 50 g. šios kaukės, Jums prireiks:

  1. Baltas molis - 20 g

  2. Žaliasis molis - 15 g

  3. Vynuogių kauliukų aliejus - 15 ml

  4. Plastikinis indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Pasveriame miltelius, suberiame į indą, viską sumaišome ir sudedame į indelį. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome (kad nepamiršti :)) Prireikus paimame miltelių, kiek reikia vienam kartui, ir gaminame kaukę: 1 arb. šaukštelis miltelių 1 arb. šaukštelis aliejaus Viską sumaišome iki vientisos tirštos masės, užtepame ant veido, laikome 10 min., paskui nuplauname šiltu vandeniu. Labai patogu turėti tokią kaukę, ilgam užtenka, o ir pasigaminti užima kelias minutes. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai kaukei rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • NAUJAS !!! Kaukė visiems odos tipams

  Ši kaukė valo, suteikia energijos ir skaistina odą, suteikia odai švytėjimo. Kaukė daroma vienam kartui.

  3 arbatiniai šaukšteliai raudonojo molio

  3 arbatiniai šaukšteliai simondsijų (jojoba) aliejaus

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėli suberkite molį įpilkite aliejų, ir viską gerai išmaišykite. Kaukės naudojimas: Užtepkite kaukę ant švarios odos, paakių ir lūpų zoną netepkite, palaikykite 5-10 minučių. Kaukė turi neišdžiūti, purkškite veidą su hidrolatu. Nuvalykite kaukė drugnu vandeniu su vatos tamponėliais. Tokią kaukę galima daryti 2-3 kartus per savaitę. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai kaukei rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, užrašykite recepto pavadinimą.

 • Negyvosios jūros purvo kaukė

  Negyvosios jūros purvo veido ir kūno kaukė - tinka visiems odos tipams .

  Pagaminti vienam kartui šios kaukės, Jums prireiks:

  1. Negyvosios jūros purvo - 100 g

  2. Levandų eterinis aliejus - 4 lašai

  3. Ramunėlių eterinis aliejus - 3 lašai

  4. Pipirmėčių eterinis aliejus - 1 lašas

  Prieš darant veido ir kūno kaukę patariame pagulėti vonioje, nušveisti kūno ir veido odą su šveitikliu. Į purvą pridėti eterinius aliejus, viska gerai sumaišyti, jeigu Jums per tiršta konsistencija, šiek tiek pašildykite vandens, įpilkite į purvą ir viską gerai išmaišykite. Patepti kūną ir veidą, netepti aplink akis, burną, nosį. Norint didesnio poveikio apvyniokite kūną celofanu, šiltai užsiklokite ir pabūkite ramiai mažiausiai 5 min, daugiausiai 15 min. Nuplauti veidą ir kūną šiltu vandeniu. Patepti kūną losjonu arba masažo aliejumi. Nepamirškite, po kūno įvyniojimo išgerti vandens. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šią kaukę rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.