KŪNO kremų, sviestų, losjonų, serumų receptai

KŪNO kremų, sviestų, losjonų, serumų receptai

KŪNO kremų, sviestų, losjonų, serumų receptai

KŪNO kremų, sviestų, losjonų, serumų receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Kūno aliejus 'Levanda'

  Kūno aliejus ''Levanda''.

  Kad pagamintumėte 60 ml šio aliejaus, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Makadamijos riešutų aliejus - 60 ml

  2. Ramunėlių eterinis aliejaus - 5 lašai

  3. Bergamočių eterinis aliejus - 5 lašai

  4. Levandų eterinis aliejus - 5 lašai

  5. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, dezinfekuojame juos, nepamirštame rankų. Į buteliuką supilame aliejus, gerai išmaišome, įdedame eterinį aliejų, viską dar kartą gerai išmaišome. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno aliejui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Kūno aliejus 'Sandalmedis'

  Kūno aliejus ''Sandalmedis''.

  Kad pagamintumėte 90 ml šio aliejaus, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Simondsijų (jojoba) aliejus - 90 ml

  2. Sandalmedžio eterinis aliejaus - 5 lašai

  3. Pačiulių eterinis aliejus - 5 lašai

  4. Kanangų (Ylang Ylang) eterinis aliejus - 5 lašai

  5. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką supilame aliejus, gerai išmaišome, įdedame eterinį aliejų, viska dar kartą gerai išmaišome. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno aliejui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Kūno serumas brandžiai odai

  Kūno serumas brandžiai odai.

  Kad pagamintumėte 100 ml šio serumo, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Vynuogių kauliukų aliejus - 80 ml

  2. Spanguolių sėklų aliejus - 19 ml

  3. Granatų sėklų aliejus - 1 ml

  4. Morkų eterinis aliejus - 20 lašų

  5. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką supilame aliejus, gerai išmaišome, įdedame eterinį aliejų, viska dar kartą gerai išmaišome. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Kūno sviestas "Jazminas"

  Kūno sviestas ''Jazminas''.

  Kad pagamintumėte 100 g. šio kūno sviesto, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Taukmedžio sviestas- 33 g

  2. Kokosų sviestas - 41 g

  3. Mango sviestas - 22 g

  4. Glicerinas - 1 ml

  5. Vitaminas E - 1 ml

  6. Jazmino kvapusis aliejus - 1 ml

  7. 120 ml indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Vandens vonioje, inde, ištirpdyti kokosų ir mango sviestus, nuimti nuo ugnies, mažais gabaliukais įdėti taukmedžio sviestą ir ištirpdyti jį. Viską suplakti, kai šiek tiek atvės pridėti glicerino ir vitaminą E, viską sumaišyti, kai dar šiek tiek atvės pridėti kvapųjį aliejų (galima eksperimentuoti ir dėti kitus kvapiuosius aliejus arba eterinius aliejus), viską dar kartą sumaišyti ir įdėti i indelį. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Po 24 val. galima mėgautis rankų darbo kūno sviestu. Pagaminsite nuostabaus kvapo, ant odos tirpstantį sviestą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno sviestui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Kūno sviestas 'Mango'

  Kūno sviestas ''Mango''.

  Kad pagamintumėte 100 g šio kūno sviesto, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Simondsijų (jojoba) aliejus - 15 ml

  2. Taukmedžio sviestas - 84 g

  3. Mango kvapusis aliejus - 1 ml

  4. 100 ml indelis

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Vandens vonioje šiek tiek patirpdome taukmedžio sviestą. Kitame inde, vandens vonioje, pašildome simondsijų aliejų. Abu aliejai turi būti panašios temperatūros. Viską suplakame, kai masė šiek tiek atvės, pridedame kvapujį aliejų (galima eksperimentuoti ir dėti kitus kvapiuosius aliejus arba eterinius aliejus), viską dar kartą suplakti ir įdėti i indelį. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Po 24 val. galima mėgautis rankų darbo kūno sviestu. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno sviestui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • NAUJAS!!! Kūno aliejus - bronzatas, suteiks įdiegį ir spindesį

  Kūno aliejus - bronzatas.

  Lengvai pasiskirsto ant odos paviršiaus. Oda tampa lygi ir švelni. Aliejus drėkina odą. Praturtintas vitaminu E. Gaminasi greitai ir lengvai.

  Kad pagamintumėte 50 ml šio aliejaus, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. Saldžiųjų migdolų aliejus - 46 ml

  2. Slyvų kauliukų aliejus - 2 ml

  3. Vario spalvos žėrutis - 2 ml (0.5 g)

  4. Tamsaus aukso spalvos žėrutis - 2 ml (0.5 g)

  5. Krištolinės spalvos blizgučiai - 1ml

  6. Vitaminas E - 0.5 ml

  7.Buteliukas

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į dubenėlį supilame aliejus, gerai išmaišome, (slyvų kauliukų aliejus, suteiks bronzatui malonų kvapą) įberiame žėručius ir blizgutį, viska dar kartą gerai išmaišome. Įpilame vitaminą E ir dar kartą viską gerai išmaišome, paruoštą bronzatą perpilame į buteliuką. Priklijuojame etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Aliejus suteiks odai įdiegio atspalvį ir blizgesį. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam kūno aliejui - bronzatui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • NAUJAS!!! Kūno kremas - 'AVOKADAS'

  Kūno kremas ''AVOKADAS''

  drėkins ir maitins Jūsų odą, ypač tinkamas vasaros sezonui, po saulės vonių, rankoms, po daržo darbų, po depiliacijos. Greitai įsigeria. Gaminamas lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

  Kad pagamintumėte 150 ml šio kūno kremo, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. A. Makadamijų riešutų aliejus - 13 ml

  2. A. Avokado aliejus - 13 ml

  3. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 10g

  4. B. Distiliuotas vanduo - 110 ml

  5. C. Pantenolis (Vitaminas B5) - 4 ml

  6. C. Ekokonservantas - 30 lašų

  7. Indelis 200ml

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejus ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį distiliuotą vandenį (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A intensyviai plakdami iki 3 minučių. Matysite, kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite Pantenolį (vitaminą B5) ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką, jame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam kūno kremui, rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • NAUJAS!!! Kūno kremas - 'KOKOSAS'

  Kūno kremas ''KOKOSAS''

  greitai įsigeria, drėkina ir maitina Jūsų odą. Ypač tinkamas vasaros sezonui, po saulės vonių. Labai maloniai kvepia kokosų. Gaminamas lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

  Kad pagamintumėte apie 100 ml šio kūno kremo, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. A. Nerafinuotas kokosų sviestas (aliejus) - 25g

  2. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 6g

  3. B. Distiliuotas vanduo - 46 ml/g

  6. C. Ekokonservantas - 15 lašų

  7. Indelis 100ml

  Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejų ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį distiliuotą vandenį (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome, kol vaškas ištirps iki 70 laipsnių Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A, intensyviai plakite iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką, jame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam kūno kremui, rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome užrašyti recepto pavadinimą.

 • Naujas!!! Stangrinantis kūno kremas

  Stangrinantis kūno kremas drėkins, maitins ir stangrins Jūsų odą. Greitai įsigeria. Gaminamas lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

  Kad pagamintumėte apie 100 ml šio kūno kremo, Jums bus reikalingi šie ingredientai:

  1. A. Morkų fitolis - 14 ml

  2. A. Argano aliejus - 12 ml

  3. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 7*2ml

  4. B. Rožių hidrolatas - 65 ml

  5. C. Jūros dumblių ekstraktas - 1 ml

  6. C. Skystas šilkas - 1 ml

  7. C. Ekokonservantas - 30 lašų

  8. Indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejus ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį rožių hidrolatą (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A intensyviai plakdami iki 3 minučių. Matysite, kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite skystą šiklą, jūros dumblių ekstraktą ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką, jame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam kūno kremui, rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.