Vonios 'bombų' receptai

Vonios 'bombų' receptai

Vonios 'bombų' receptai

Vonios 'bombų' receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • NAUJA !!! Vonios 'bomba' Citrusai

  Vonios ''bomba'' ''Citrusai''.

  Pagaminti 4 ''bombas'', apskritimas 6 cm., Jums prireiks:

  1. Citrinos rūgšties pudra - 4 valg. šaukštai

  2. Soda - 8 valg. šaukštai

  3. Pieno milteliai - 4 valg. šaukštai

  4. Saldžiujų migdolų aliejus -2 arb. šaukšteliai

  5. Apelsinų eterinis aliejus - 10-20 lašų

  6. Geltonas mineralinis pigmentas - ant peilio galiuko

  7. Papuošimui avižų dribsniai, arba galima pridėti džiovintus medetkų žiedlapius, levandų žiedus, rožių butonus arba žiedlapius.

  8. Forma gaminti ''bombas''

  9. Galima pridėti vieną arbatinį šaukštelį Polisorbat 80, prisilietus su vandeniu jis pavers aliejus švelniu pieneliu, tokiu būdu ant vonios paviršiaus neplaukios aliejus.

  ELL muilas parduotuvėje galite įsigyti citrinos rūgšties pudra arba kavamalėje susmulkinti citrinos rūgšties granules (mūvėkite kaukę, nes gali dirginti akis, nosį). Į indelį įdėti sodą, sausą pieną, sumaišyti, pridėti natūralų geltoną pigmentą, viska sumaišyti, pridėti aliejų, eterinį aliejų aliejų, viską gerai sumaišyti, pridėti citrinos rūgštį ir dar kartą viską gerai sumaišyti. Masė turi būti panaši į jūros smėlį pilims statyti. Dedame į vieną formos pusę avižų dribsnius, mūsų ''smėliuką'' gerai įtrombuojame, į kitą formą ''smėliuką'', abiejose formos pusėse darome didelį kalniuką kuris turi būti purus, sudedame abi puses ir stipriai suspaudžiame, kol abi pusės susijungs, išimame vonios ''bombą'' iš formos ir paliekame išdžiūti parą. Siūlome įpakuoti į maišelį. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šioms vonios ''bomboms'' rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios bombos 'Jūra'

  Vonios ''bombos'' ''Jūra''.

  Pagaminti 4 ''bombas'', apskritimas 6 cm., Jums prireiks:

  1. Citrinos rūgšties pudra - 4 valg. šaukštai

  2. Soda - 8 valg. šaukštai

  3. Kukurūzų krakmolas - 2 valg. šaukštai

  4. Abrikosų kauliukų aliejus - 2 arb. šaukšteliai

  5. ''Duchess'' kvapusis aliejus - 20-30 lašų

  6. Tamsiai mėlynas žėrutis arba žydros spalvos žėrutis - ant peilio galiuko

  7. Forma gaminti ''bombas''

  Į indelį įdėti sodą, krakmolą, sumaišyti, pridėti aliejų, kvapųjį aliejų, viską gerai sumaišyti, pridėti citrinos rūgšties pudrą ir dar kartą viską gerai sumaišyti. Masę padalinti į dvi dalis 1/3 ir 2/3, į indelį kur 2/3 masės įdėti mėlyno žėručio, spalvos intensyvumą galite reguliuoti, kuo daugiau įdėsite tuo ryškesnė bus spalva, viską gerai išmaišykite. Į kitą indelį nieko nededame. Dedame į vieną formos pusę, truputi iš vieno indelio mūsų ''smėliuką'', truputi iš kito, gerai įtrombuojame, kitą formą pildome taip pat, abiejose formos pusėse darome didelį kalniuką kuris turi būti purus, sudedame abi puses ir stipriai suspaudžiame, kol abi pusės susijungs, išimame vonios ''bombą'' iš formos ir paliekame išdžiūti parą. Siūlome įpakuoti į maišelį. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šias vonios ''bombas'' rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios bombos 'Rožė'

  Vonios ''bombos'' ''Rožė''.

  Pagaminti 4 ''bombas'', apskritimas 6 cm., Jums prireiks:

  1. Citrinos rūgštis - 4 valg. šaukštai

  2. Soda - 8 valg. šaukštai

  3. Kukurūzų krakmolas - 2 valg. šaukštai

  4. Erškėtuogių sėklų aliejus -2 arb. šaukšteliai

  5. Rožių kvapusis aliejus - 20-30 lašų

  6. Rožinis molis - 10 g, arba vandens pagrindo raudoni dažai

  7. Forma gaminti ''bombas''

  Kavamalėje susmulkinti citrinos rūgštį (mūvėkite kaukę, nes gali dirginti akis, nosį). Į indelį įdėti sodą, krakmolą, sumaišyti, pridėti aliejų, kvapųjį aliejų, viską gerai sumaišyti, pridėti molį arba dažus, viska sumaišyti, pridėti citrinos rūgštį ir dar kartą viską gerai sumaišyti. Dedame į vieną formos pusę mūsų ''smėliuką'' gerai įtrombuojame, į kitą formą ''smėliuką'', abiejose formos pusėse darome didelį kalniuką kuris turi būti purus, sudedame abi puses ir stipriai suspaudžiame, kol abi pusės susijungs, išimame vonios ''bombą'' iš formos ir paliekame išdžiūti parą. Siūlome įpakuoti į maišelį. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šioms vonios ''bomboms'' rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.