LŪPŲ balzamų, serumų, blizgesių, lūpdažių receptai

LŪPŲ balzamų, serumų, blizgesių, lūpdažių receptai

LŪPŲ balzamų, serumų, blizgesių, lūpdažių receptai

LŪPŲ balzamų, serumų, blizgesių, lūpdažių receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Lūpų balzamas 'Braškė'

  Lūpų balzamas ''Braškė''.

  Kad pagamintumėte 15g šio balzamo, Jums bus reikalinga:

  1. Migdolų vaškas - 5g

  2. Kokosų aliejus - 5g

  3. Kakavos sviestas - 5g

  4. Vitaminas E - 3 lašai

  5. Braškių skonio aliejus lūpų balzamams - 4 lašai

  6. Indelis

  Vandens vonioje išlydykite vašką ir sviestą, nuimkite nuo ugnies, įlašinkite Vitaminą E, kai šiek tiek atvės - įlašinkite skonio aliejų. Supilkite į indelį. Palaukite kol sustings ir galite naudotis rankų darbo lūpų balzamu. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam lūpų balzamui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Lūpų balzamas 'Karamelė'

  Lūpų balzamas ''Karamelė''.

  Kad pagamintumėte 15g šio balzamo, Jums bus reikalinga:

  1. Simondsijų vaškas - 5g

  2. Abrikosų kauliukų aliejus - 5ml

  3. Nakvišų aliejus - 5ml

  4. Vitaminas E - 3 lašai

  5. Karamėlės skonio aliejus lūpų balzamams - 4 lašai

  6. Indelis

  Vandens vonioje išlydykite vašką ir aliejus, nuimkite nuo ugnies, įlašinkite Vitaminą E, kai šiek tiek atvės, įlašinkite skonio aliejų. Supilkite į indelį. Palaukite kol sustings. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam lūpų balzamui, rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą prašome siųsti info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Lūpų blizgesys 'Vyšnia'

  Lūpų blizgesys ''Vyšnia''.

  Kad pagamintumėte 6 ml šio blizgesio, Jums bus reikalinga:

  1. Augalinis lanolinas - 5 ml

  2. Sidabrinės spalvos žėrutis - ant peilio galiuko 2 kartus

  3. Rožinis natūralus pigmentas - ant peilio galiuko

  4. Vyšnių skonio aliejus - 6 lašai

  5. 6 ml indelis lūpų blizgesiui

  Paruoškite indus, kuriuose gaminsite, viską dezinfekuokite, nepamirškite rankų. Pamatuokite lanoliną, supilkite į dubenėlį, įberkite žėrutį, išmaišykite, paskui įberkite rožinį pigmentą, viską gerai išmaišykite, pridėkite skonio aliejų, viską gerai išmaišykite ir supilkite į indelį. Gausite švelniai rožinis blizgantis lūpų blizgesį. Priklijuokite etiketę, kurioje užrašykite pagaminimo datą ir ką pagaminote. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam lūpų blizgesiu,i rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Lūpų serumas 'Alyva'

  Lūpų serumas ''Alyva''.

  Kad pagamintumėte 30 ml šio serumo, Jums bus reikalinga:

  1. Alyvuogių aliejus - 15 ml

  2. Frakcionuotas kokosų aliejaus - 12 ml

  3. Slyvų kauliukų aliejaus - 8 ml

  4. Simondsijų (jojoba) aliejus - 2 ml

  5. 30 ml stiklinis buteliukas

  Paruoškite indus kuriuose gaminsite, viską dezinfekuokite, nepamirškite rankų. Pamatuokite aliejus, supilkite į dubenėlį, išmaišykite ir supilkite į buteliuką. Priklijuokite etiketę, kurioje užrašykite pagaminimo datą ir ką pagaminote. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šį lūpų serumą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimą.

 • Naujas!!! Lūpdažis 'Vyšnia'

  Lūpdažis ''Vyšnia''.

  Kad pagamintumėte 6ml šio lūpdažio, Jums prireiks:

  1. Frakcionuotas kokosų aliejus - 5ml

  2. Rožinis mineralinis pigmentas - 6 šaukšteliai po 0,5ml

  3. Vario spalvos žėrutis - 1,5 šaukštelio po 0,5ml

  4. Baltas bičių vaškas 2g arba 5 šaukšteliai po 0,5ml

  5. Indelis lūpdažiui - 6ml

  Paruoškite indus, kuriuose gaminsite, dezinfekuokite indus ir rankas. Aliejų, žėrutį ir pigmentą įdedame į dubenėlį ir gerai išmaišome. Į dubenėlį įberiame baltą vašką, dubenėlį įdedame į vandens vonelę, laukiame, kol vaškas ištirps. Viską gerai išmaišome ir įpilame į indelį, vaškas greitai stingsta, jeigu sunku perpilti į indelį, dubenėli vėl įdėkite į vandens vonelę. DĖMESIO!!! Galima derinti įvairių spalvų žėručius ir mineralinius pigmentus, kad išgautumėte savo mėgstamą spalvą. SVARBU užrašyti tikslų receptą, kad pavykus itin geram lūpdažio variantui, galėtumėte pakartotinai pasigaminti tokį patį. Lūpdažio galiojimo laikas - apie 6 mėnesius. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam lūpdažiui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome užrašyti recepto pavadinimą.

 • Naujas !!! Lūpų balzamas 'APSAUGA'

  Lūpų balzamas ''APSAUGA''.

  Turtingos sudėties lūpų balzamas, į kurio sudėti įeina kakavos sviestas ir kviečių gemalų aliejus, maitins ir intensyviai saugos Jūsų lūpas, apramins pažeistas lūpas. Gali būti naudojamas visą parą :) Kad pagamintumėte 6ml šio lūpų balzamo, Jums bus reikalinga:

  1. Kakavos sviestas - 1,8 g arba 2ml

  2. Kviečių gemalų aliejus - 4ml

  3. Baltos bičių vaško granulės - 1.5g

  4. Indelis lūpų balzamui

  Paruoškite indus kuriuose gaminsite, dezinfekuokite indus ir rankas. Į dubenėlį įberiame kakavos sviestą ir baltą bičių vašką, įpilame kviečių gemalų aliejų. Dubenėlį įdedame į vandens vonelę, laukiame, kol kakavos sviestas ir vaškas ištirps, pamaišyti ingredientus ir įpilti balzamą į indelį. Balzamas greitai stingsta, jeigu sunku perpilti į indelį, dubenėlį pakartotinai įdėkite į vandens vonelę. Galima įlašinti pora lašų apelsinų eterinio aliejaus. Lūpų balzamo galiojimo laikas - apie 4 mėnesius. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šį lūpų balzamą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome užrašyti recepto pavadinimą.

 • Naujas !!! Lūpų blizgesys 'Apelsinas'

  Lūpų blizgesys ''Apelsinas''.

  Kad pagamintumėte 12ml šio blizgesio, Jums bus reikalinga:

  1. Frakcionuotas kokosų aliejus - 10 ml

  2. Rožinis mineralinis pigmentas - 1,5 šaukštelio po 0,5ml

  3. Perlinės spalvos žėrutis - 1,5 šaukštelio po 0,5ml

  4. Vario spalvos žėrutis - 1 šaukštelis po 0,5ml

  5. Baltas bičių vaškas 1,2g arba 3 šaukšteliai po 0,5ml

  6. Apelsinų eterinis aliejus - 2 lašai

  7. Indelis lūpų balzamui - 12ml, arba 2 vnt po 6ml.

  Paruoškite indus, kuriuose gaminsite, viską dezinfekuokite, nepamirškite dezinfekuoti rankas. Aliejų žėrutį ir pigmentus įdedame į dubenėlį ir gerai išmaišome. Į dubenėlį įberiame baltą vašką, dubenėlį įdedame į vandens vonelę, laukiame kol vaškas ištirps. Viską gerai išmaišome įlašiname pora lašų apelsino eterinio aliejaus (SVARBU - NEPADAUGINTI eterinio aliejaus). Viską gerai išmaišome ir įpilame į indelį, vaškas greitai stingsta, jeigu sunku perpilti blizgesį į indelį, dubenėlį vėl įdėkite į vandens vonelę. Gausite malonios konsistencijos blizgantį lūpų blizgesį. Galima derinti įvairių spalvų žėručius ir mineralinius pigmentus, kad išgautumėte savo mėgstamą spalvą. Priklijuokite etiketę, kurioje užrašykite pagaminimo datą ir ką pagaminote. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šiam lūpų blizgesiui, rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Naujas!!! Lūpų balzamas 'Vanilė'

  Lūpų balzamas ''Vanilė''.

  Maloniai kvepiantis vanile balzamas indelyje su veidrodžiu - maloni ir reikalinga smulkmena panelės rankinėje.

  Kad pagamintumėte 5ml šio lūpų balzamo, Jums prireiks:

  1. Vanilės fitolis - 4ml

  2. Raudonos spalvos žėrutis - 1 šaukšteliai po 0,05ml

  3. Perlinės spalvos žėrutis - 1 šaukštelio po 0,5ml

  4. Baltas bičių vaškas 1g

  5. Indelis lūpų balzamui - 5ml

  Paruoškite indus, kuriuose gaminsite, dezinfekuokite indus ir rankas. Į dubenėlį įberiame baltą vašką ir vanilės fitolį, dubenėlį įdedame į vandens vonelę, laukiame kol vaškas ištirps. Įberiame žėručius, viską gerai išmaišome ir įpilame į indelį Balzamas greitai stingsta, tad jeigu bus sunku perpilti į indelį, dubenėlį pakartotinai įdėkite į vandens vonelę. DĖMESIO!!! Galima derinti įvairių spalvų žėručius ir mineralinius pigmentus, kad išgautumėte savo mėgstamiausią spalvą. SVARBU užrašyti receptą, kad pavykus puikiam blizgiui, galėtumete pakartotinai pasigaminti tokį patį. Lūpų balzamo galiojimo laikas - apie 4 mėnesius. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šį lūpų balzamą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome užrašyti recepto pavadinimą.