Vonios pieno receptai

Vonios pieno receptai

Vonios pieno receptai

Vonios pieno receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Vonios pienas 'Braškė'

  Vonios pienas ''Braškė''.

  Kad pagaminti apie 130 g. šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 50 g

  2. Epsom druska - 50 g

  3. Braškių milteliai - 25 g

  4. Braškių kvapusis aliejus - 20 lašų

  5. 200 ml indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Per sietelį praleidžiame ožkos pieno miltelius ir braškių miltelius. Prie druskos pridedame kvapųjį aliejų, viską gerai išmaišome. Prie miltelių pridedame druską, viską gerai sumaišome ir įdedame į indelį. Priklijuojame etiketę, užrašome ką pagaminome ir gaminimo datą. Paliekame 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios pienas 'Levanda'

  Vonios pienas ''Levanda''.

  Kad pagaminti 300 g šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 100 g

  2. Epsom druska - 100 g

  3. Negyvosios jūros druska - 50 g

  4. Soda - 25 g

  5. Kukurūzų krakmolas - 25 g

  6. Džiovinti levandų žiedai - 5 g

  7. Levandų eterinis aliejus - 2 ml

  8. 400 ml indelis

  Paruoškite indus kuriuose gaminsite, viską dezinfekuokite, nepamirškite rankų. Per sietelį praleiskite ožkos pieno miltelius ir kukurūzų krakmolą, taip išvengsite gumbulų. Pridėkite druskos ir viską gerai išmaišykite. Į sodą įpilkite pusę eterinio aliejaus, viską gerai išmaišykite, kad nebūtų gumbulų, tada pridėkite likusią dalį eterinio aliejaus, dar kartą viską gerai išmaišykite. Soda su eteriniu aliejumi pridėkite prie miltelių ir druskos, viską gerai išmaišykite, tada pridėkite džiovintus levandų žiedus, viską gerai sumaišykite ir įdėkite į indelį. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios pienas 'Mango'

  Vonios pienas ''Mango''.

  Kad pagaminti apie 130 g. šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 50 g

  2. Epsom druska - 50 g

  3. Mango milteliai - 25 g

  4. Mango kvapusis aliejus - 20 lašų

  5. 200 ml indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Per sietelį praleidžiame ožkos pieno miltelius ir mango miltelius. Prie druskos pridedame kvapųjį aliejų, viską gerai išmaišome. Prie miltelių pridedame druską, viską gerai sumaišome ir įdedame į indelį. Priklijuojame etiketę, užrašome ką pagaminome ir gaminimo datą. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo. .

 • Vonios pienas 'Medus'

  Vonios pienas ''Medus''.

  Kad pagaminti apie 130 g. šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 50 g

  2. Epsom druska - 50 g

  3. Medaus milteliai - 25 g

  4. Medaus kvapusis aliejus - 20 lašų

  5. 200 ml indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Per sietelį praleidžiame ožkos pieno miltelius ir medaus miltelius. Prie druskos pridedame kvapųjį aliejų, viską gerai išmaišome. Prie miltelių pridedame druską, viską gerai sumaišome ir įdedame į indelį. Priklijuojame etiketę, užrašome ką pagaminome ir gaminimo datą. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios pienas 'Miško uogos'

  Vonios pienas ''Miško uogos''.

  Kad pagaminti apie 130 g. šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 50 g

  2. Epsom druska - 50 g

  3. Aviečių milteliai - 25 g

  4. Aviečių kvapusis aliejus - 20 lašų

  5. 200 ml indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Per sietelį praleidžiame ožkos pieno miltelius ir aviečių miltelius. Prie druskos pridedame kvapųjį aliejų, viską gerai išmaišome. Prie miltelių pridedame druską, viską gerai sumaišome ir įdedame į indelį. Priklijuojame etiketę, užrašome ką pagaminome ir gaminimo datą. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios pienas 'Ramunėlė'

  Vonios pienas ''Ramunėlė''.

  Kad pagaminti 300 g. šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 100 g

  2. Epsom druska - 100 g

  3. Negyvosios jūros druska - 50 g

  4. Soda - 25 g

  5. Kukurūzų krakmolas - 25 g

  6. Ramunėlių eterinis aliejus - 1 ml

  7. 400 ml indelis

  Paruoškite indus kuriuose gaminsite, viską dezinfekuokite, nepamirškite rankų. Per sietelį praleiskite ožkos pieno miltelius ir kukurūzų krakmolą, taip išvengsite gumbulų. Pridėkite druskos ir viską gerai išmaišykite. Į sodą įpilkite pusę eterinio aliejaus, viską gerai išmaišykite, kad nebūtų gumbulų, tada pridėkite likusią dalį eterinio aliejaus, dar kartą viską gerai išmaišykite. Sodą su eteriniu aliejumi pridėkite prie miltelių ir druskos, viską gerai išmaišykite ir įdėkite į indelį. Galite įberti ramunėlių žiedu. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Vonios pienas 'Rožė'

  Vonios pienas ''Rožė''.

  Kad pagaminti 300 g šio vonios pieno, Jums prireiks:

  1. Ožkos pieno milteliai - 25 g

  2. Pieno milteliai - 75 g

  3. Epsom druska - 100 g

  4. Negyvosios jūros druska - 50 g

  5. Soda - 25 g

  6. Kukurūzų krakmolas - 25 g

  7. Rožių žiedlapiai - 5 g

  8. Rožių kvapusis aliejus - 1 ml

  9. Indelis

  Paruoškite indus kuriuose gaminsite, dezinfekuokite indus ir rankas. Per sietelį praleiskite ožkos pieno miltelius, pieno miltelius ir kukurūzų krakmolą, taip išvengsite gumbulų. Į druską įpilkite kvapiojo aliejaus viską gerai išmaišykite, pridėkite sodą, viską gerai išmaišykite, pridėkite pieno miltelius ir krakmolą, rožių žiedlapius ir viską gerai sumaišykite ir įdėkite į indelį. Palikite 24 val., kad visi kvapai susimaišytų ir galima mėgautis nuostabia pieno vonia. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiai pieno voniai rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.