VEIDO kremų, serumų receptai

VEIDO kremų, serumų receptai

VEIDO kremų, serumų receptai

VEIDO kremų, serumų receptai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • NAUJAS !!! Kremas veidui prieš raukšles

  Kremas veidui prieš raukšles.

  Greitai įsigeria, kofermentas Q10 pasižymi priešraukšliniu, antioksidaciniu poveikiu bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų, mažina raukšlių gylį, skaistina odą, sulygina jos spalvą, suteikia energijos. Gaminasi lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

  Kad pagaminti 50 ml šio kremo, Jums prireiks:

  1. A. Simondsijų (jojoba) aliejus - 4 ml

  2. A. Kviečių gemalų aliejus - 4 ml

  3. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 3g (arba 2*2ml semtuvėlis)

  4. B. Rožių hidrolatas - 37 ml

  5. C. Q10 - 1.8 ml

  6. C. Ekokonservantas - 10 lašų

  7. Indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejus ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį hidrolatą (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A, intensyviai plakant iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite Q10 ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką kuriame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome parašyti recepto pavadinimo.

 • NAUJAS!!! Kremas prieš raukšles 'Avietė'

  Kremas veidui prieš raukšles ''Avietė''

  Greitai įsigeria, jūros dumblių ekstraktas pasižymi priešraukšliniu, antioksidaciniu poveikiu, skatina kolageno sintezę, pastebimai mažina raukšlių gylį, stangrina odą. Kremas gaminasi lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

  Kad pagaminti 30 ml šio kremo, Jums prireiks:

  1. A. Aviečių aliejus - 5 ml

  2. A. Argano aliejus - 5 ml

  3. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 2g (arba 6.5*0.5 šaukštelis)

  4. B. Rožių hidrolatas - 17 ml

  5. C. Jūros dumblių ekstraktas - 1 ml

  6. C. Ekokonservantas - 8 lašai

  7. Indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejus ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį hidrolatą (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros ir nedaugiau kaip 70 laipsnių. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B (vandeninę) lėtai pilkite į fazę A (aliejinę), intensyviai plakant iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite jūros dumblių ekstraktą ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką kuriame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome parašyti recepto pavadinimo.

 • NAUJAS!!! VEIDO kremas su Q10

  Kremas veidui prieš raukšles.

  Greitai įsigeria, kofermentas Q10 pasižymi priešraukšliniu, antioksidaciniu poveikiu bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų, mažina raukšlių gylį, skaistina odą, sulygina jos spalvą, suteikia energijos. Argano aliejus labai vertingas odai. Kremas gaminasi lengvai ir paprastai. Kad pagaminti apie 50 ml šio kremo, Jums prireiks:

  1. A. Argano aliejus - 5 ml

  2. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 3g (arba 2*2ml semtuvėlis)

  3. B. Rožių hidrolatas - 45 ml

  4. C. Q10 - 1.5 ml

  5. C. Ekokonservantas - 10 lašų

  6. Indelis

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotą aliejų ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį hidrolatą (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A, intensyviai plakant iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite Q10 ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką kuriame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome parašyti recepto pavadinimo.

 • Paakių maitinamasis serumas 'Prieš raukšles'

  Paakių maitinamasis serumas ''Prieš raukšles''.

  Kad pagimti 30 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Lazdynų riešutų aliejus - 30 ml

  2. Agurklių aliejus - 6 lašai

  3. Ramunėlių eterinis aliejus - 3 lašai

  4. Morkų eterinis aliejus - 3 lašai

  5. 30 ml stiklinis buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejus ir įlašinti eterinį aliejų, viską gerai sumaišyti, taip vieną po kito lašinti eterinius aliejus ir viską gerai maišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Paakių maitinamasis serumas 'Spanguolės'

  Paakių maitinamasis serumas ''Spanguolės''.

  Kad pagimti 25 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Vynuogių kauliukų aliejus - 15 ml

  2. Spanguolių sėklų aliejus - 5 ml

  3. Granatų sėklų aliejus - 5 ml

  4. 30 ml stiklinis buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejus ir viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad aliejai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Tepti prieš einant miegoti. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido serumas 'Prieš senėjimą'

  Veido serumas ''Prieš senėjimą''.

  Kad pagimti 30 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Alyvuogių aliejus - 30 ml

  2. Morkų eterinis aliejus - 10 lašų

  3. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejų ir įlašinti eterinį aliejų, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Tepti veidą ir kaklą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido serumas normaliai ir jautriai odai

  Veido serumas normaliai ir jautriai odai.

  Kad pagimti 45 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Abrikosų kauliukų aliejus - 30 ml

  2. Erškėtuogių sėklų aliejaus - 15 ml

  3. Ramunėlių eterinis aliejus - 18 lašų

  4. Ylang Ylang eterinis aliejus - 12 lašų

  5. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejus ir įlašinti eterinius aliejus, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Tepti veidą ir kaklą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido serumas normaliai odai

  Veido serumas normaliai odai.

  Kad pagimti 45 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Saldžiųjų migdolų aliejus - 45 ml

  2. Levandų eterinis aliejus - 10 lašų

  3. Pelargonijų eterinis aliejus - 5 lašai

  4. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejų ir įlašinti eterinius aliejus, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Tepti veidą ir kaklą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido serumas riebiai odai

  Veido serumas riebiai odai. Kad pagimti 30 ml šio serumo, Jums prireiks: 1. Lazdyno riešutų aliejus - 30 ml 2. Pelargonijų eterinis aliejus - 10 lašų 3. Citrinų eterinis aliejus - 8 lašai 4. Rozmarinų eterinis aliejus - 3 lašai 5. Tamsaus stiklo buteliukas Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejų ir įlašinti eterinius aliejus, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Tepti veidą ir kaklą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido serumas su Vitaminu E

  Veido serumas su Vitaminu E.

  Tinka visiems odos tipams. Kad pagimti 45 ml šio serumo, Jums prireiks:

  1. Simondsijų aliejus - 30 ml

  2. Vynuogių kauliukų aliejus - 15 ml

  3. Vitaminas E - 7 ml

  4. Ramunėlių eterinis aliejus - 3 lašai

  5. Levandų eterinis aliejus - 5 lašai

  6. Bergamočių eterinis aliejus - 2 lašai

  7. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejus, vitaminą E ir įlašinti eterinius aliejus, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytų. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Tepti veidą ir kaklą. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam serumui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.

 • Veido valiklis spuoguotai odai

  Veido valiklis spuoguotai odai.

  Kad pagimti 60 ml šio valiklio, Jums prireiks:

  1. Lazdyno riešutų aliejus - 30 ml

  2. Vynuogių kauliukų aliejus - 30 ml

  3. Pačiulių eterinis aliejus - 7 lašai

  4. Arbatmedžio eterinis aliejus - 7 lašai

  5. Tamsaus stiklo buteliukas

  Paruošiame indus kuriuose gaminsime, viską dezinfekuojame, nepamirštame rankų. Į buteliuką įpilti aliejus ir įlašinti eterinius aliejus, viską gerai sumaišyti. Duoti parą pastovėti, kad kvapai tarpusavyje susimaišytu. Priklijuoti etiketę, kurioje užrašome pagaminimo datą ir ką pagaminome. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Suplakti prieš kiekvieną naudojimą. Užtepti ant odos ir sukamaisiais judesiais masažuoti odą 2 minutes. Viską nuplauti šiltu vandeniu. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti šiam valikliui rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, nepamirškite užrašyti recepto pavadinimo.