VEIDO kremas su Q10

VEIDO kremas su Q10
VEIDO kremas su Q10

Kremas veidui prieš raukšles.

Greitai įsigeria, kofermentas Q10 pasižymi priešraukšliniu, antioksidaciniu poveikiu bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų, mažina raukšlių gylį, skaistina odą, sulygina jos spalvą, suteikia energijos. Argano aliejus labai vertingas odai. Kremas gaminasi lengvai ir paprastai. Kad pagaminti apie 50 ml šio kremo, Jums pri...

Kremas veidui prieš raukšles.

Greitai įsigeria, kofermentas Q10 pasižymi priešraukšliniu, antioksidaciniu poveikiu bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų, mažina raukšlių gylį, skaistina odą, sulygina jos spalvą, suteikia energijos. Argano aliejus labai vertingas odai. Kremas gaminasi lengvai ir paprastai. Kad pagaminti apie 50 ml šio kremo, Jums prireiks:

1. A. Argano aliejus - 5 ml

2. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 3g (arba 2*2ml semtuvėlis)

3. B. Rožių hidrolatas - 45 ml

4. C. Q10 - 1.5 ml

5. C. Ekokonservantas - 10 lašų

6. Indelis

Paruošiame indus kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotą aliejų ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį hidrolatą (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A, intensyviai plakant iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įpilkite Q10 ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką kuriame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Nusipirkti ingredientus reikalingus pagaminti kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome parašyti recepto pavadinimo.

Daugiau

VEIDO kremas su Q10 

Yra 9 prekės(-ių).