Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas

Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas

Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas
Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas

Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas.

Smulkinti graikinių riešutų kevalai pašalins negyvos odos ląsteles, po šios procedūros oda lieka švelni, glotni ir pamaitinta natūraliu aliejumi. Bergamočių, greipfrutų ir juodųjų pipirų eteriniai aliejai padeda kovoti su celiulitu. Šveitiklio naudojimas: sukamaisiais judesiais šveisti sudrėkintą odą 1-2 ...

Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas.

Smulkinti graikinių riešutų kevalai pašalins negyvos odos ląsteles, po šios procedūros oda lieka švelni, glotni ir pamaitinta natūraliu aliejumi. Bergamočių, greipfrutų ir juodųjų pipirų eteriniai aliejai padeda kovoti su celiulitu. Šveitiklio naudojimas: sukamaisiais judesiais šveisti sudrėkintą odą 1-2 kartus per savaitę, nuplauti vandeniu ir nusausinti. Gaminamas lengvai ir paprastai, tinka pradedantiesiems.

Kad pagamintumėte apie 100 ml šio šveitiklio - kremo, Jums bus reikalinga:

1. A. Vynuogių kauliukų aliejus - 15 ml

2. A. Saldžiųjų migdolų aliejus - 15 ml

3. A. Kakavos sviestas - 4g

4. A. Emulsiklinis vaškas (smulkus) - 9g (arba 6*2ml semtuvėlis)

5. B. Distiliuotas vanduo - 50 ml

6. C. Smulkinti graikiniai riešutai - 4 vnt * 2ml

7. C. Ekokonservantas - 20 lašų

8. C. Bergamočių eterinis aliejus - 10 lašų

9. C. Greipfrutų eterinis aliejus - 10 lašų

10. C. Juodųjų pipirų eterinis aliejus - 6 lašai

11. Indelis

Paruošiame indus, kuriuose gaminsime, dezinfekuojame indus ir rankas. Į dubenėlį įpilame pamatuotus aliejus ir emulsiklinį vašką (fazė A) Į kitą dubenėlį distiliuotą vandenį (fazė B) Abu dubenėlius įstatome į vandens vonią ir šildome kol vaškas ištirps. Abi fazės, A ir B, turi būti panašios temperatūros. Išimkite dubenėlius iš vandens. Fazę B lėtai pilkite į fazę A, intensyviai plakant iki 3 minučių. Jus matysite kaip susijungusios fazės homogenizuojasi ir virsta kremu. Dubenėlį su kremu įdėkite į indelį su šaltu vandeniu ir plakite dar 3 minutes. Į atvėsusį kremą įberkite smulkintus graikinius riešutus (jeigu norite galite daugiau pridėti graikinių riešutų), viską pamaišykite. Įlašinkite eterinius aliejus ir ekokonservantą, viską dar kartą gerai išmaišykite. Pagamintą šveitiklį - kremą perkelkite į indelį. Užklijuokite lipduką, jame parašykite kremo pavadinimą ir gaminimo datą. Šveitiklio - kremo galiojimo laikas - apie 3 mėnesius. Naudojimas: sukamaisiais judusiais masažuokite kūną, nuplaukite šiltu vandeniu. Nusipirkti ingredientus, reikalingus pagaminti šveitiklį - kremą rasite žemiau. Komentarus apie šį receptą siųskite info@ellmuilas.lt, prašome parašyti recepto pavadinimą.

Daugiau

Anticeliulitinis kūno šveitiklis-kremas 

Yra 14 prekės(-ių).